O hre..

O čom je hra?

Turn based taktická hra, kde viac ako silu je treba použiť správnu stratégiu. Ovládate bandu hrdinov, ktorí prechádzajú svetom a bojujú o holé prežitie. Každý hrdina  svoje špeciálne vlastnosti a schopnosti. Vzájomná spolupráca je kľúčom k úspechu.

 

Tieto classy v hre sú k dispozícii:

Berserker - frontliner, bojovník s veľkou sekerou (môže svojim hákom stiahnuť nepriateľa k sebe. Môže útočiť až dva krát za sebou)

Guardian - obranca/bojovník so štítom (môže svojim štítom odraziť nepriateľa na určitú vzdialenosť od seba a zároveň ho spomaliť či omráčiť)

Defender - strážca a rytier s halapartňou (má schopnosť provokovať nepriateľa aby na neho za každú cenu zaútočil)

Priest - liečiteľ (jeho schopnosti sú: liečenie, potom buff - lifesteal, a buff - retaliation)

Bloodknight - útočný hit-n-run bojovník (dokáže skočiť na nepriateľa a omráčiť ho, svojvoľne stráca na svojom živote, avšak má prirodzený lifesteal a jeho sila útoku je zosilnená % svojho chýbajúceho života, má pasívny critical-chance)

Gladiator - pomocník na diaľku (vie vrhať sieť, čo znemožní nepriateľovi sa pohybovať)Každé prostredie v hre obsahuje radu rôznych prvkov, ako napr. skaly, ostne, priepaste a podobne, ktoré môže hráč využiť vo svoj prospech.
Napríklad ak Guardian odrazí nepriateľa do skaly, omráči ho. Ak ho odrazí do ostní, spôsobí mu to značné poškodenie.

V hre existujú aj neutrálne objekty, ktoré môžu vo svojej blízkosti spôsobovať škody.

Je zásadne aby hráč umiestňoval svojich hrdinov tak aby čo najviac obkľučovali (flanking) nepriateľov. Ak napr. je nepriateľ z oboch strán obkľúčený, priateľský hrdina dokáže pri útoku na neho zasadiť bonusové zranenie.Čo sa týka nepriateľov, títo sú rozdelení tiež do rôznych classov, od silných bojovníkov a vrhačov oštepov až po šamanov.

Niektorí majú tiež špeciálne schopnosti, ako napr. liečenie, extra útok a podobne.Ak máte nejaké otázky alebo by ste chceli odovzdať Vaše postrehy, prosím komentujte dolu! Vďaka.
Comments are closed
If you would like to be notified about new posts or when the game launches, please SUBSCRIBE