O hre..

O čom je hra?

Turn based taktická hra, kde viac ako silu je treba použiť správnu stratégiu. Ovládate bandu hrdinov, ktorí prechádzajú svetom a bojujú o holé prežitie. Každý hrdina  svoje špeciálne vlastnosti a schopnosti. Vzájomná spolupráca je kľúčom k úspechu.

 

Tieto classy v hre sú k dispozícii:

Berserker - frontliner, bojovník s veľkou sekerou (môže svojim hákom stiahnuť nepriateľa k sebe. Môže útočiť až dva krát za sebou)

Guardian - obranca/bojovník so štítom (môže svojim štítom odraziť nepriateľa na určitú vzdialenosť od seba a zároveň ho spomaliť či omráčiť)

Defender - strážca a rytier s halapartňou (má schopnosť provokovať nepriateľa aby na neho za každú cenu zaútočil)

Priest - liečiteľ (jeho schopnosti sú: liečenie, potom buff - lifesteal, a buff - retaliation)

Bloodknight - útočný hit-n-run bojovník (dokáže skočiť na nepriateľa a omráčiť ho, svojvoľne stráca na svojom živote, avšak má prirodzený lifesteal a jeho sila útoku je zosilnená % svojho chýbajúceho života, má pasívny critical-chance)

Gladiator - pomocník na diaľku (vie vrhať sieť, čo znemožní nepriateľovi sa pohybovať)Každé prostredie v hre obsahuje radu rôznych prvkov, ako napr. skaly, ostne, priepaste a podobne, ktoré môže hráč využiť vo svoj prospech.
Napríklad ak Guardian odrazí nepriateľa do skaly, omráči ho. Ak ho odrazí do ostní, spôsobí mu to značné poškodenie.

V hre existujú aj neutrálne objekty, ktoré môžu vo svojej blízkosti spôsobovať škody.

Je zásadne aby hráč umiestňoval svojich hrdinov tak aby čo najviac obkľučovali (flanking) nepriateľov. Ak napr. je nepriateľ z oboch strán obkľúčený, priateľský hrdina dokáže pri útoku na neho zasadiť bonusové zranenie.Čo sa týka nepriateľov, títo sú rozdelení tiež do rôznych classov, od silných bojovníkov a vrhačov oštepov až po šamanov.

Niektorí majú tiež špeciálne schopnosti, ako napr. liečenie, extra útok a podobne.Ak máte nejaké otázky alebo by ste chceli odovzdať Vaše postrehy, prosím komentujte dolu! Vďaka.
Comments are closed